O firmie

AGRO-LIFT polski producent maszyn i urządzeń rolniczych. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2006 r.

Siedziba firmy mieści się w Nowym Bazanowie, ale główny zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Przytoczno gm. Jeziorzany.

Firma AGRO-LIFT to polska firma, która nieustannie
i dynamicznie się rozwija.


AGRO-LIFT jest firmą wiarygodną, nakierowaną na rozwój, stwarzającą swoim pracownikom szansę na osobisty sukces i dbającą o satysfakcję klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji maszyn i urządzeń rolniczych, staliśmy się firmą kompetentną i godną zaufania.
Nadrzędnym celem naszej firmy jest wyprodukowanie wysokiej jakości produktów, dostosowanych do realiów naszego rolnictwa oraz naszych klientów.


Specjalizujemy się w produkcji agregatów uprawowych , uprawowo-siewnych, bron i agregatów talerzowych, agregatów podorywkowych, kultywatorów ścierniskowych, głęboszy, wałów uprawowych. Od lat wciąż poszerzamy gamę produkowanych przez nas maszyn i urządzeń, w oparciu o doświadczenia eksploatacyjne i sugestie naszych klientów. Staramy się wychodzić naprzeciw zapotrzebowania rynku rolniczego, poprzez stały kontakt z użytkownikami maszyn rolniczych.


Posiadamy niezbędną bazę projektowo-konstrukcyjną i produkcyjną, wspartą bogatym parkiem maszynowym, co w powiązaniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników,
pozwala realizować wszelkie, także nietypowe maszyny i usługi dla branży rolniczej.


Produkcja naszych maszyn oparta jest o najwyższej jakości materiały i podzespoły dostarczane przez renomowanych producentów światowych i krajowych, które zapewniają
trwałość i funkcjonalność naszych maszyn. Dodatkowym atutem naszych maszyn, jest wysoka estetyka wykonania.


Naszą pracą chcemy pokazać że producenci krajowi i nasza myśl techniczna nie odbiega jakością od największych koncernów światowych, a naszą mocną stroną jest szybkość reakcji na potrzeby rynku i elastyczność w dostosowywaniu urządzeń do indywidualnych wymagań klienta.


Corocznie uczestniczymy w wielu wystawach sprzętu rolniczego w kraju m.in. Agro Show, Mazurskie Agro Show, Zielone Agro Show, Opolagra, Agro-Park, Agrotech.


AGRO-LIFT to dzisiaj marka rozpoznawalna w całej Polsce. Jakość naszych wyrobów zdobyła, również uznanie na rynkach w Europie. Część wyprodukowanych przez nas maszyn trafiam.in. do Niemiec, Belgii, Holandii, oraz Litwę.

Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółową ofertę i wycenę.